Zadelenie rozhodcov na jednotlivé preteky v sezóne 2019 :

04.05.2019 - Szekeres ranch, Kolárovo 

Hlavný rozhodca : Attila Fazekaš            Pomocný rozhodca : Zoltán Lednecky
kancelária : Fazekašová + Tóthová
 

18.05.2019 - OZ Nyerges, Horné Saliby

Hlavný rozhodca : Róbert Láng            Pomocný rozhodca : Alexandra Vanyová
kancelária : Piskalíková + Takácsová
 

01.06.2019 - Kotra ranch, Kamenný Most

Hlavný rozhodca : Alena Madayová            Pomocný rozhodca : Matej Križan
kancelária : Fazekašová + Bobeková
 

15.06.2019 - Briežky - M-club

Hlavný rozhodca : Alena Madayová        Pomocný rozhodca : Alexandra Vanyová
kancelária : Košťálová + Piskalíková
 

22.06.2019 - Takács western ranch, Dlhá nad Váhom

Hlavný rozhodca : Matej Križan       Pomocný rozhodca : René Tóth
kancelária : Bobeková + Tóthová
 

29.06.2019 - Big Family Ranch, Tomašíkovo

Hlavný rozhodca : Róbert Láng        Pomocný rozhodca : Peter Korkován
kancelária : Piskalíková + Takácsová
 

13.07.2019 - Jazdecký klub, Tvrdošovce

Hlavný rozhodca : Ondrej Bobek           Pomocný rozhodca : Henrieta Vargová
kancelária : Fazekašová + Tóthová
 

20.07.2019 - Kepaso, Nesvady

Hlavný rozhodca : Róbert Láng        Pomocný rozhodca : Peter Korkován
kancelária : Fazekašová + Takácsová
 

27.07.2019 - Lángov dvor, Trnovec nad Váhom

Hlavný rozhodca : Attila Fazekaš      Pomocný rozhodca : Zoltán Lednecky
kancelária : Košťálová + Šímová
 

17.08.2019 : Wanted Star Ranch, Hurbanovo-Bohatá

Hlavný rozhodca : Ondrej Bobek      Pomocný rozhodca : Henrieta Vargová
kancelária: Bobeková + Takácsová
 

24.08.2019 - Nýrwest, Nýrovce

Hlavný rozhodca : Alena Madayová        Pomocný rozhodca : Alexandra Vanyová
kancelária : Košťálová + Šímová
 

31.08.2019 - JK Palomino, Bešeňov

Hlavný rozhodca : Matej Križan        Pomocný rozhodca : René Tóth
kancelária : Bobeková + Tóthová
 

07.09.2019 - Jazdecký club Vrakúň

Hlavný rozhodca : Róbert Láng        Pomocný rozhodca : Peter Korkován
kancelária : Piskalíková + Bobeková